Perfect Bake

 

Artık mükemmel hamur işleri pişirebilirsiniz: PerfectBake pişirme sensörü.

Fırında pişirme hiç bu kadar kolay olmamıştı: Bundan sonra muffin, pizza, kiş, ekmek veya kekleri otomatik olarak ve mükemmel biçimde hazırlayabileceksiniz. Eşsiz ve hassas PerfectBake pişirme sensörü hamurun nem seviyesini sürekli olarak ölçer ve pişirme işlemini bağımsız olarak ayarlar. Siz PerfectBake programını seçin, gerisini fırınınıza bırakın. Hamur işlerinde içi pişti mi, altı yandı mı diye endişelenip sık sık kontrol etmenize gerek kalmaz. En iyi kıvama ulaşıldığında fırınınız otomatik olarak kapanır.Tek yapmanız gereken: Doğru yemeği seçmek, örnek: “Kalıpta kek” ve ardından “Start” düğmesine basmak. Gerisini fırınınız kendi başına halleder. Sonuç: Mükemmel hamur işleri.

Mükemmel kızarmış tavuk ve balıklar: PerfectRoast et termometresi.

PerfectRoast et termometresi ile artık her yemeği bir profesyonel gibi yapabilirsiniz. Üstelik çok daha az çabayla. PerfectRoast et termometresinin üç farklı sensörü fırınınızda pişmekte olan yiyeceğin farklı yerlerindeki sıcaklığı yüksek hassasiyetle ölçer. Böylece yemeğiniz için gereken en ideal sıcaklık ve süreyi tespit eder. Bu hassas ölçümler, mükemmel pişirme sonuçları elde etmenizi garanti eder.

 

Kendi kendini temizleme teknolojisi.

EcoClean Direct özellikli fırınların özel kaplı iç yüzeyleri, kirleri hapseder ve pişirme esnasında kendini yenileyerek kendi kendini temizler.* Yağ sıçramaları, pişirme işlemi sırasında fırının iç duvarlarındaki özel kaplamanın mikro ince seramik partikülleri tarafından emilir ve oksidasyonla ayrıştırılır. Sadece pişirme alanının zeminini ve cam kapağın içini temizlemeniz yeterlidir. Böylece fırın temizliğini hiç yorulmadan halletmiş olursunuz.

Fazlasıyla güçlü yapışmış kalıntıları gidermek ve kaplamanın kendini yenilemesini sağlamak için EcoClean Direct Plus temizleme programını tek tuşla etkinleştirmeniz yeterlidir.

*Sadece EcoClean Direct kaplı iç yüzeyler kendi kendini temizler. EcoClean Direct kaplı iç yüzeyleri kesinlikle fırın temizleyici vb. ürünlerle temizlemeyiniz; bunlar fırının iç yüzeyine zarar verebilir. Kullanım kılavuzunda belirtilen şartlara uygun kullanıldığı takdirde, fırınınız yasal kullanım ömrü boyunca kendi kendini temizlemeye devam eder.

4 Tepside mükemmel pişirme sonuçları.

4D HotAir Bosch ankastre fırınlarda 4 tepside aynı anda mükemmel pişirme yapabilirsiniz. Fırının her yerine eşit ısı dağılımı sağlayan 4D sıcak hava sistemi, hamur işlerinin 4 rafta da aynı anda homojen ve mükemmel biçimde pişmesini sağlar. Böylece tatları birbirine karışmadan mükemmel lezzetleri kolayca hazırlayabilirsiniz.

 

Ev işleriyle uzaktan ilgilenen herkes için.

Yarını bugünden yaşatan Home Connect ile evinizden ne kadar uzakta olursanız olun akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden ev aletinizi rahatça kontrol edebilirsiniz. Böylelikle, eve gelmeden fırınızı çalıştırabilir ve yemek hazır olduğunda bildirim alabilirsiniz. Böylelikle eve geldiğinizde sizi mis gibi yemek kokularının karşılamasını sağlayabilirsiniz. Bosch Home Connect ev aletleri sadece fırınınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlamakla kalmaz; aynı zamanda gelecek teknolojilerle güncellenerek fırınınızı değiştirmeden yenilenmesini sağlar.