Flame Select

Ateşi göz kararı değil, elinizle kontrol edin.

FlameSelect fonksiyonlu Bosch gazlı ocaklar ayarlanabilir 9 hassas alev kademesi ile mükemmel pişirme sonuçları sunar.

İhtiyacınıza uygun doğru alev kademesini seçin

FlameSelect özelliğine sahip yeni gazlı ocaklar ve patentli valf teknolojisi, gaz çıkışını 1 ile 9 alev kademesi arasında ihtiyacınız doğrultusunda düzenlemenize olanak tanır. Tek bir düğme çevirme hareketiyle her zaman mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. FlameSelect'in çalışma ilkesini keşfetmek için sol taraftaki resimde ileri - geri işaretlerine tıklayarak alev kademelerini görüntüleyebilirsiniz.

Eskiden ateşi göz kararı kontrol ederdik; artık bu sizin ellerinizde.

FlameSelect, dokuz farklı alev kademesi ile alçaktan yükseğe doğru tam ateş boyutunu kolaylıkla ayarlamanızı sağlar. Değişken gaz akışına sahip geleneksel gazlı ocakların aksine, yeni Bosch ocaklar ile özellikle orta seviyelerde ateş üzerinde yemek pişirme söz konusu olduğunda önemli olan sıcaklık ayarlarının tam kontrolünü elinizde bulundurursunuz.

Eskiden parmak hesabıyla ateşi kontrol ederdik. Artık bu sizin ellerinizde.
Ocak ızgaralarımız

Ocak ızgaralarımız

Tasarım söz konusu olduğunda zevkinize göre hem kullanması hem de temizliği kolay tekli ocak ızgarasını seçebileceğiniz gibi tencerelerinizin daha dengeli durabileceği kesintisiz ocak ızgaralarını da tercih edebilirsiniz. Her iki tasarım için de dökme demir ve çelik seçenekleri mevcuttur. Dökme demir ocak ızgaraları bulaşık makinesinde yıkanır ve oldukça dayanıklıdır. Çelik ocak ızgaralarımız da hafiftir ve temizliği kolaydır.