i-Dos Teknolojisi

i-DOS teknolojisi ile mükemmel sonuçları garanti edin.

Ne kadar deterjan kullanılacağını otomatik olarak belirleyen i-DOS teknolojisi ile her yıkama öncesi makinenize deterjan ekleme alışkanlığınız değişecek. Makineniz 1 litreye kadar sıvı deterjan alır ve sonraki 20 yıkamaya kadar deterjana ihtiyaç duymaz. i-DOS sensörleri ile tam gerektiği kadar deterjan kullanarak hem deterjan tasarrufu sağlar, hem de su ve enerji kullanımını azaltır.

i-DOS: Çamaşırın ağırlığını ölçer.

Makinenize koyduğunuz çamaşırın ağırlığını ölçerek, ne kadar deterjan ve yumuşatıcı kullanılması gerektiğini hesaplar. Otomatik olarak en doğru deterjan miktarını belirleyerek kusursuz sonuçları garanti eder.

i-DOS: Kumaşların türünü algılar.

Çamaşırlarınızın türünü sensörleri ile algılar ve otomatik program seçildiğinde en doğru sıcaklık, devir ve deterjan miktarını ayarlar.

 

i-DOS: Kirlilik miktarını belirler.

Çamaşırlarınızın kirlilik miktarını sensörleri ile belirleyen i-DOS teknolojisi, en doğru deterjan kullanım miktarını ayarlar ve su miktarını da buna göre belirler. Böylece çamaşırlarınız her zaman en temiz şekilde yıkanmış olur.

i-DOS: Suyun sertlik derecesini ölçer.

Sensörleri sayesinde evinizde kullanılan şebeke suyunun sertlik derecesini ölçerek deterjan miktarını size özel olarak tespit eder.