Serie | 8 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 60 cm Paslanmaz çelik

0 585
Stok
SMI88TS16T

Öne Çıkanlar

Konfor

SMI88TS16T

Yıkama aşamalarını yakından takip edin

SMI88TS16T

Yüksek çözünürlüklü büyük TFT ekran, program ve opsiyon ayarlarını, dokunmatik olarak rahatça gerçekleştirebilmeniz için tasarlandı. Kolay okunabilir, çok satırlı TFT ekranla program seçimi ve takibini kolay ve hızlıca yapılabilirsiniz. Dokunmatik ve ışıklı tuşlar, şık bir görünümün yanı sıra kolay kullanım imkânı da sunar. Ekran ayrıca, tuz ve parlatıcı seviyelerini de gösterir.

SMI88TS16T

Otomatik Programlar: Tahmin sürecini temizleme işinin dışında bırakın.

Farklı yıkama yükleri farklı yıkama ayarları gerektirir. Yanlış programın seçilmesi sadece zamanı değil, aynı zamanda su ve enerjiyi de israf etmenize neden olur. Bosch Otomatik programlar, kirlilik seviyesine ve yük hacmine uyacak şekilde yıkama esnasında su sıcaklığını ve durulama süresini otomatik olarak ayarlar. Bu, Otomatik programlar ile, mükemmel sonuçlar için yalnızca gereken miktarda suyu kullanmanız anlamına gelir. Tek bir tuşla her yük için doğru yıkama elde edin.

&nbsp

SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T

İstenen başlatma zamanını kolayca seçebilirsiniz.

Zaman erteleme fonksiyonu sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Bu, ürününüzü günün herhangi bir saatinde, iş saatleri içinde veya geceleri rahatça kullanabilmenizi sağlar.

SMI88TS16T

EmotionLight™: Kapak açıkken yanan beyaz ışık

SMI88TS16T

EmotionLight özel iç aydınlatma sistemi sayesinde, makineniz için maksimum estetik.

SMI88TS16T

Glass Rack: Bardaklarınız için daha fazla koruma.

Glass Rack özelliği, alt sepetinize yüksek bardak, şişe veya vazolar saklamanızı sağlar.

SMI88TS16T

EasyStart ile bulaşıklarınız için en doğru program önerisine göre yıkamayı başlatabilirsiniz.

EasyStart her yıkamada mobil cihazınızdan doğru programı seçmenize yardımcı olarak, her zaman mükemmel temizleme sonuçlarına ulaşmanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey Home Connect uygulamasından bulaşıkların kirlilik derecesini,türünü ve miktarını seçmektir.

Rackmatic: Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet

SMI88TS16T

Rackmatic teknolojisi sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini, makine doluyken bile 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Böylece alt sepete büyük tabak ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri kolayca yerleştirmiş olursunuz. Bosch bulaşık makinelerinde Rackmatic sayesinde her zaman, büyük tencerelere veya uzun kadehlere yer var.

Esnek 3. çekmece ile alanınızı yönetin.

SMI88TS16T

Hareketli parçalar bulaşık makinesinin modeline bağlı olarak kırmızı veya gri renklidir.

Temizleme

&nbsp

SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T

MachineCare: Makinenizi yeni ve temiz tutun.

SMI88TS16T

Machine Care, makine bakım programı; bulaşık makinenizin iç aksamında biriken yağ ve kireç kalıntılarını temizler ve bulaşıklarınız için maksimum hijyen sağlar. Ayrıca cihazın performansını artırıp ömrünü uzatır. Üstelik her 30 yıkamada bir Machine Care ışığı yanar ve program çalıştırılana kadar ışık sönmez. Böylece sizin düşünmenize gerek kalmadan makineniz size bakım zamanını hatırlatmış olur.

Sağlık

SMI88TS16T

Çocuk kilidi yıkama sırasında kapağın istenmeden açılmasını önler.

Çocuk korumalı kapak kilidi, kapağın açılmasını ve programın değiştirilmesini önler. Bu da sıcak buhardan kaynaklanan yaralanmaların ve program ayarlarında istenmeden yapılan değişikliklerin önüne geçer.

SMI88TS16T

Ekstra hijyen fonksiyonuyla temizlikte en yüksek standart

Ekstra hijyen fonksiyonu, hijyen konusunda hassas olanlar ve çocuklu aileler için idealdir. Ekstra hijyen fonksiyonunda yıkama süresince bulaşıklar, daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutulur. Böylece bulaşıklarda üst düzey temizlik sağlanmış olur. Normal yıkama programlarıyla birlikte etkinleştirilen özellik,  durulama sıcaklığını 10 dakikalığına 70°C'ye kadar yükseltir ve hijyenik sonuçlar sunar.

&nbsp

SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T

Evdeki huzuru koruyan bulaşık makinesi.

SMI88TS16T

Bir evi temiz tutmak zor olabilir, ancak sessiz tutmak bazen imkansız hissettirebilir. Artık öyle değil. Elektronik çalışan bir motor ve gürültü azaltma özellikleri ile tasarlanan SuperSilence bulaşık makinesi, evinizdeki huzuru korumak için fısıltı sessizliğinde çalışır. 38 dB ve 39 dB ile çalışan bağımsız ve ankastre bulaşık makineleriyle, huzurlu ve sessiz çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Performans

&nbsp

SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T
SMI88TS16T

Nazik cam bulaşıklarınız için nazik bakım.

SMI88TS16T

Bulaşık makinesinde sınırlı alan kaplayan kadehlerden daha kötü olan tek şey, kirli çıkan şarap kadehleri veya daha da kötüsü bunların hasar görmüş olmasıdır. Uzun saplı camlar için GlassSecure tepsi, VarioFlex, VarioFlex Plus veya VarioFlex Pro sepet sistemleriyle donatılmış bulaşık makinelerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tepsi, uzun saplı şarap ve şampanya bardaklarının uygun bir şekilde yerinde tutulmasını sağlar. Dört uzun saplı bardağı barındıran cam tepsiler, alt sepete kolayca sokulabilir. Artık kıymetli bardaklarınıza hak ettikleri ilgiyi gösterebilirsiniz.

SMI88TS16T

Daha önce hiç duymadığınız şekilde bulaşık yıkama.

Evin temiz tutulması zor olabilir. Evin sessiz tutulması bazen imkansız gelebilir. EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır. EcoSilence Drive, sürtünme sesini minimuma indiren, fırçasız, enerji tasarruflu bir motorla donatılmıştır ve daha yumuşak, daha sessiz bir çalışma sağlar. Artık temiz olduğu kadar sessiz de olan evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

SMI88TS16T

10 yıl paslanmazlık garantisi

Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanmazlık süresini 10 yıla çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart.

SMI88TS16T

Her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır.

Akıllı Dozaj Asistanı sistemi sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşer ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülür. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde edilir.

SMI88TS16T

IntensiveZone: Çok yoğun temizleme.

SMI88TS16T

Birçok programa eklenebilen IntensiveZone seçeneği ile yıkama esnasında alt sepette daha yüksek bir püskürtme basıncı sağlanır ve alt sepetteki sıcaklık artırılır. Bu şekilde alt sepette yer alan zorlu kirlere sahip tencere ve tavalar en iyi şekilde temizlenirken üst sepette yer alan hassas bulaşıklar zarar görmeden mükemmel şekilde temizlenir.

SMI88TS16T

Bir damla suyu bile boşa harcamadan mükemmel temizlik sonuçları.

Hiçbir şey, bulaşık makinesini boşaltmaktan ve kirli kalmış bulaşıkları bulmaktan daha sinir bozucu değildir. AquaSensor özelliği, bulaşıklarınızın her defasında lekesiz olmasını sağlar. Her yıkamanın başlangıcında, AquaSensor bulaşıklarınızın kirlilik derecesini denetler ve tespit eder. Yiyecek kalıntılarını, yağ ve deterjan kalıntılarını dikkate alarak AquaSensor, mükemmel temizleme sonuçları için gereken en iyi durulama süresini ayarlar ve gerekirse bir ön yıkama gerçekleştirir. Dahası, her durulama işlemi sadece ihtiyaç duyulduğu kadar su kullandığından, AquaSensor su tüketiminizi büyük ölçüde azaltır. Her seferinde sizin için uygun olan akıllı durulama.

SMI88TS16T

En iyi bulaşık bakımı için her zaman doğru sıcaklık.

SMI88TS16T

Isı ayarlayıcısına sahip bulaşık makineleri, sizin için değerli bardaklarınıza ve porselenlerinize özel bir ilgi gösterir ve risk almadan işlem yapar. Sıcaklık şokunu önlemek için su durulama tankında önceden ısıtılır.

SMI88TS16T

ActiveWater Eco akıllı su yönetimi

SMI88TS16T

Bosch ActiveWater Eco² Bulaşık Makinesi, standart hijyenik temizleme için sadece 6 litre suyla kullanıyor. Böylelikle hem cebinizi hem de dünyamızı koruyor!

SMI88TS16T

Plastikte bile mükemmel kurutma sonuçları için.

Pek çok bulaşık makinesi, bulaşıkları temizleyebilir. Ama hepsi mükemmel kurutma sağlayamaz. Özellikle genelde ıslak çıkan ve elde kurutulması gereken plastik tabaklar söz konusu olduğunda. Zeolith kurutma teknolojisi diğer bulaşık makinelerine kıyasla kurutma esnasında çok daha az enerji tüketimi sağlarken, plastik gibi kuruması zor bulaşıklarda bile mükemmel kurutma sonuçları sunar. Nemi ısıya dönüştüren doğal bir mineral özelliği taşıyan Zeolith kurutma; cam, porselen ve hatta plastik tabakları mükemmel şekilde kurutan bir kurutma işlemi sunar. Bulaşık bezlerini bir kenara bırakın ve kurutma işlemini makinenize bırakın.

Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

SMI88TS16T

ActiveWater™: Çevreci otomatik su tasarruf sistemi ile maksimum verimlilik! Hedefli su dağıtımı, gelişmiş filtre teknolojisi, hızlı ısıtma ve yüksek pompa gücü su sirkülasyonunu artırır ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Su hasarına karşı kendisini koruyan bulaşık makinesi.

SMI88TS16T

AquaStop su emniyet sistemi, makinenizi her türlü su arızasına karşı korur.Hatta cihazınız kapalı konumdayken veya elektrikler kesildiğinde bile bu emniyet sistemi devrededir.

Bağlantı

SMI88TS16T

Home Connect ile gelen kolaylık

Evde kaç adet bulaşık makinesi tableti olduğunu bilmiyor musunuz; endişelenmeyin, Home Connect ile birlikte gelen tablet sayacı özelliği son 5 adet tablet kaldığında sizi uyarır. Böylece evdeki tabletiniz bitmeden yenisini almış olursunuz.

Teslimat Ücreti Ücretsiz Teslimat
Teslim Süresi 1 iş günü içinde kargoya hazır