Serie | 2 Üstten Donduruculu Buzdolabı 171 x 60 cm Beyaz

0 906
19.790,00
Stok
KDN30NWF0N

Öne Çıkanlar

Konfor

KDN30NWF0N

Alarm

Kapı kapalı değilken veya başka bir hata meydana geldiğinde sesli veya ışıklı uyarı sinyali

Performans

KDN30NWF0N

Buzdolabınızın içindekileri rahatça görebilmeniz için ideal parlaklık

KDN30NWF0N

Tasarım ve enerji verimliliğinin başarılı kombinasyonuna parlak bir örnek; buzdolabı içindeki LED ışıklı panel. Optimal yerleşimi sayesinde iç bölümü çok iyi aydınlatır ve çok az enerji tüketir. Ayrıca cihazın ömrü boyunca sorunsuz çalışır.

KDN30NWF0N

Mükemmel saklama koşulları!

KDN30NWF0N

Buzdolabının hem iç hem de dış yüzeyine yerleştirilmiş sensörler, cihazın içindeki sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Böylece yiyecekler buzdolabında daha uzun süre bozulmadan ve gerçek tadında saklanabilir.

KDN30NWF0N

En üstten en alta kadar taptaze.

KDN30NWF0N

Yiyeceklerini buzdolabının içine yerleştirmek zor olabilir: Bazı bölmelerde taze kalırken, diğerlerinde kuruyabilirler. Fan destekli MultiAirflow, cihazın her tarafındaki hava dolaşımını artırır ve sıcaklık ve nem seviyelerini üstten alta kadar eşit seviyede tutar. Dolayısıyla dalgalanmalar en aza indirilir ve soğutma süreleri azaltılır; yiyeceklerinizin taze kalmasına ve lezzetini korumasına yardımcı olur.

KDN30NWF0N

Dondurulmuş gıdaları çözülmeye karşı korur.

KDN30NWF0N

Dondurucuya yeni yiyecekler eklenmesi, iç sıcaklığı yükseltir; bu da çözülmeye ve lezzet kaybına neden olabilir. SuperFreezing işlevi, yeni yiyeceklerin çabucak dondurulmasını ve böylelikle dondurucu içerisindeki diğer gıdaların buzunun çözülmesini önler. Otomatik dondurma fonksiyonlu cihazlar, gerekli sıcaklığa erişildiğinde normal işletime dönerek enerji israfını engeller. Sonuç olarak, dondurulmuş gıda, yeni yiyecek eklendiğinde bile lezzetini korur.

Teslimat Ücreti Ücretsiz Teslimat
Teslim Süresi 1 iş günü içinde kargoya hazır