Blender VitaPower Serie | 4 1200 W Gümüş

0 923
3.800,00
Stok
MMB6172S

Öne Çıkanlar

Kalite

MMB6172S

Ürününüzün her parçasında yüksek kalite

100 saatlik testler ile 10.000 sürahiden fazla karışım yapılarak kanıtlanmış VitaPower'ın uzun ömürlülüğü tartışılmazdır. Bosch'un uzun yıllardan gelen deneyimi, Avrupa fabrikamızdaki kaliteli üretim ve yüksek kaliteli malzemeler sayesinde VitaPower size uzun ömürlü kullanım sunar.

MMB6172S

Soğuk smoothieler veya sıcak çorbalar için güvenilir cam hazne

Kalın çeperli, yüksek kaliteli cam hazne hem soğuk hem sıcak tarifiler için idealdir. Cam haznenin iç yüzeyi, 3D üç boyutlu özel tasarımı sayesinde işlem süresince malzemelerin optimal şekilde karışmasını ve parçalanmasını sağlayarak pürüzsüz sonuçlar sunar.

Kolay temizlik

MMB6172S

Zahmetsiz kullanım ve temizlik

Kolay kullanımın yanı sıra kolay temizleme, bir blenderda aranan en önemli özelliklerden biridir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalar, görsel yönlendirmelerle kolaylıkla takılan hazne ve kablo saklama bölümü sayesinde temizleme işlemi VitaPower ile çok kolay. Ayrıca çok amaçlı ittirici; kapağı açmadan ve ortalığı kirletmeden malzemeleri hazneye kolaylıkla koyabilmeye olanak tanır.

Mükemmel sonuçlar

MMB6172S

Uzun ömürlü, dayanıklı, kolay temizlenebilen bıçaklar sayesinde etkili sonuçlar

Paslanmaz çelik Solingen marka bıçaklar sayesinde pürüzsüz, parçacıksız tariflerin tadını çıkarın! Kenarları özel olarak güçlendirilmiş yapısı sayesinde ProEdge bıçaklar hem uzun ömürlüdür, hem de tariflerinizde dilediğiniz sonucu elde etmenizi sağlar. Patentli EasyKlick teknolojisi, kullanım sonrası bıçakları tek bir hareketle kolaylıkla çıkarıp temizlemenize olanak tanır.

Performans

MMB6172S

Güçlü motor ile kolay hazırlanan tarifler

Buz kırmak veya sert yiyecekleri parçalamak için güçlü bir motor gerekir. 1200W'lık güçlü motoru ile dakikada 30.000 dönüş hızına ulaşan Bosch VitaPower; size pürüzsüz içecekler, karışımlar, soslar ve kremalar hazırlama imkanı sunar. Her tarifi zahmetsizce hazırlamanın keyfini Bosch'un güvenilir motor gücü ile keşfedin...

Teslimat Ücreti Ücretsiz Teslimat
Teslim Süresi 1 iş günü içinde kargoya hazır